I. Fedett-pályás Paintball bajnokság
2004. január 24-25. szombat-vasárnap

Magyarországon első alkalommal került megrendezésre a kétnapos nemzetközi fedett-pályás Paintball bajnokság, melynek helyszíne Pakson az ESZI Sportcsarnoka volt 2004. január 24-25-én. Az egyedülálló sporteseményen öt országból 5 fős csapatok vettek részt Super AirBall 50 m x 25 m-es pályán. A Sportcsarnok a verseny idejére szőnyegborítást kapott, mely sűrű hálóval volt körbe kerítve. A kűzdőteret felfújható alakzatokkal építették meg, melyek fedezékül szolgáltak a csapatoknak a játék ideje alatt. A bírók szerepét a Tigra - BRSZKI SE tagjai vállalták. A versenyzők maximum 7 perces játékidőben, pontozásos rendszerben küzdöttek meg az elsőségért. Az első 3 helyezett érem, kupa, oklevél mellett 150.000 Ft összdíjazásban is részesült. A versenyre 18 csapat nevezett, de csak 16 érkezett meg. A nemzetközi bajnokságban 7 magyar, 4 cseh, 3 szlovák, és egy-egy horvát, svéd csapat szerepelt. A jól szervezett kétnapos kupa győztese a csehországi Tora Tora lett amatőr kategóriában. A kezdők között pedig a magyar Seven nevű csapat végzett az élen. A január végén megrendezésre kerülő Paintball bajnokságon az 5 fős csapatok a körmérkőzések során az alábbi eredményt érték el amatőr és novice kategóriában.